Chicago Pneumatic ir viens no augstas efektivitātes kompresoru iekārtu izstrādes, ražošanas un realizācijas pasaules līderiem. Kopš 1901. gada Chicago Pneumatic nodrošina celtniecības, industriālo un autobūves segmentus ar saspiestā gaisa ražošanas iekārtām. Šīs ilgstošās sadarbības pamatā ir kompresoru plašais sortiments, augsta efektivitāte un ilgmūžība. Klienti visā pasaulē ir atzinuši Chicago Pneumatic kā uzticamu partneri.

Mobilie skrūves kompresori

Chicago Pneumatic mobilajiem skrūves kompresoriem ir raksturīga izturība, vienkārša apkope un plaša pielietojuma spektrs. Tie ir uzstādīti uz stinga rāmja, aprīkoti ar ūdensnecaurlaidīgu, skaņu slāpējošu apvalku un jaudīgu dzinēju. Mobilitāte nodrošina šo kompresoru pielietošanu plaša spektra celtniecības darbos. Kompresoru darbību kontrolē viegli saprotams vadības panelis.

Virzuļkompresori

Chicago Pneumatic ražoto virzuļkompresoru spektrā atradīsiet piemērotu modeli tieši savai vajadzībai. Zemspiediena vai augstspiediena, montēti uz rāmja vai resīvera – tie ir paredzēti darbiem ar salīdzinoši nelielu gaisa plūsmu.

Skrūves kompresori

Chicago Pneumatic ir industriālo skrūves kompresoru ražošanas pasaules līderis.

Saspiestā gaisa kvalitātes un padeves aprīkojums

Chicago Pneumatic piedāvā  saspiestā gaisa kvalitātes uzlabošanas un padeves aprīkojma pilnu spektru:
• Žāvētāji,
• Filtri,
• Pneimosistēmu komponentes,
• Elektroenerģijas izlietošanas optimizācijas aprīkojums.

Virzuļkompresori