Seal Conditioner

art. nr. 00404

Pareizi lietojot Forté Seal Conditioner, tas sniedz sekojošās veiktspējas priekšrocības automobiļu dzinējos, manuālajās pārnesumkārbās un diferenciāļos, hidrauliskajās un citās rūpniecības iekārtas, kurās ir notikusi eļļas noplūde un ir zudums efektivitātē:
•    Samazina eļļas degšanu un izplūdes dūmus transportlīdzekļos, kuros notikusi eļļas noplūde blīvēšanas īpašību bojājumu dēļ.
•    Samazina eļļas noplūdi caur blīvējumu dažādiem automobiļiem un cita  veida aprīkojumam.
•    Atjauno gumijas blīves un blīvgredzenus un atjauno optimālu veiktspēju vietās, kur tā ir samazināta, piemēram, hidrauliskajos cilindros.
•    Satur pretputošanas sastāvdaļas.

Forté Seal Conditioner ir sintētisks kopšanas līdzeklis, kas atjauno elastomēra īpašības blīvēs, kuras ir sarukušas vai sacietējušas. Ja to izmanto kā profilaktisko apkopes produktu, blīves nesamazināsies un nesacietēs to ekspluatācijas laikā.
Galvenais iemesls eļļas degšanai un izplūdes dūmiem automobiļu dzinējos ir saistīts ar vārstu blīvju sacietēšanu, kas izraisa eļļas noplūdi gar šīm blīvēm uz degkamerām.
Šo problēmu var novērst, pievienojot Forté Seal Conditioner kartera eļļai.
Forté Seal Conditioner ir saderīgs ar visām parastajām kartera un transmisijas eļļām, ieskaitot sintētiskās un daļēji sintētiskās dzinēja un transmisijas eļļas, kā arī visām uz petrolejas eļļas bāzētām hidrauliskajām un rūpnieciskajām eļļām un šķidrumiem.
Forté Seal Conditioner nav saderīgs ar ūdens un citas bāzes šķidrumiem.

Lietošanas norādījumi:                                        

Pievienojiet vienu devu Forté Forté Seal Conditioner 4 litriem dzinēja eļļas vai 2,5% kopējā tilpuma.

Pievienojiet pusi devas manuālās pārnesumkārbas eļļai un pusi devas diferenciāļa eļļai.